תאריכי טקסים ואירועים

-21.10.18-  טקס רבין כיתה ו' 3 – בהשתתפות הורי ו'3 

– 25.10.18- מבחן סינון מחוננים שלב א' שכבה ב'

-29.10.18 – הקשר הרב דורי – פעילות פתיחה שכבת ה' 

– 21.11.18 – טקס מוגנות כיתה ג' 1 – בהשתתפות הורי ג'1

– 30.11.18- מסיבת קבלת התורה שכבה ב'– בהשתתפות הורי השכבה

02.12.18  – יום הורים ראשון

01.02.19- – חלוקת תעודות מחצית א'  + טקס טו בשבט – כיתה ג' 2 – בהשתתפות הורי ג'2

08.02.19 – – קבלת שבת קהילתית – טקס יום המשפחה שכבת ד'  – בהשתתפות משפחות התלמידים

– 08.03.19 – טקס מנחם בגין  כיתה ו' 1 – בהשתתפות הורי ו'1

19.03.19 – – הפנינג לפורים

1-5.4.19- שבוע מעברים כיתות ו' –הרצאות עי'  הורים מתנדבים {נשמח להענותכם}

03.04.19 – – סדר פסח בית ספרי

-5.4.19- סדר סבים שכבה א'- בהשתתפות המשפחות 

10.04.19 – – טקס פסח אחדות ושונות כיתה ג' 3 –בהשתתפות הורי ג'3

– 02.05.19 – טקס יום הזיכרון לשואה ולגבורה כיתה ה' 1 – בהשתתפות הורי ה'1

08.05.19 – – טקס יום הזיכרון לחללי צה"ל  כיתה ה' 3  – בהשתתפות הורי ה'3

– 14.05.19 -אירועי סיום הקשר הרב דורי – שכבת ה' – בהשתתפות הסבים שלקחו חלק בפעילותהשנתית

-16.05.19 – יום הורים מחצית ב' 

– 31.05.19 – קבלת שבת קהילתית – בהשתתפות הורי התלמידים

02.06.19 – – טקס יום ירושלים כיתה ה' 2 – בהשתתפות הורי ה'2

12.6 – יום הפתעה לתלמידים- בהשתתפות 2 הורים מלווים לכיתה

06.06.19 – – יום ירוק + טקס שבועות כיתות א '- בהשתתפות כל ההורים

26.06.19 – – מופע סיום שכבת ו' – בהשתתפות משפחות המשתתפים

30.06.19 – – חלוקת תעודות סוף שנה. 

תאריכי טיולים

23.01.19 – – בית טרזין – שכבת ה' 

שכבה א'-  6.3.19 

שכבה ב'- 7.11.18       

שכבה ג'- 17.10.18      

שכבה ד'- 15.5.19        

שכבה ה'-  24.10.18       

שכבה ו'- 10.10.1

תאריכי ביקור במרכז מאיה

תאריך

יום

כיתה

שעה

24/03/19

ראשון

ה1 מיכל רצון

10:15-13:00

25/03/19

שני

ד2 ענבל

10:15-13:00

26/03/19

שלישי

ו 3 ירדנה הראש

10:15-13:00

27/03/19

רביעי

ד1 קרן יעקובי

10:15-13:00

28/03/19

חמישי

ו 2 ליטל

10:15-13:00

01/04/19

שני

ה 3 חרותי ענת

10:15-13:00

04/04/19

חמישי

ד 3 זיוה אוחיון

10:15-13:00

07/04/19

ראשון

ו 1 נופר עמר

10:15-13:00

08/04/19

שני

ה 2 שאול טלי

10:15-13:00

תאריך

יום

כיתה

שעה

24/03/19

ראשון

א 1 סמדר ג

08:15-10:30

25/03/19

שני

א 2 גלית כהן

08:15-10:30

26/03/19

שלישי

ג 2 כוכבית

08:15-10:30

27/03/19

רביעי

ג 3 נופר חג'אג

08:15-10:30

28/03/19

חמישי

ב 2 דורית כהן

08:15-10:30

01/04/19

שני

ב 1 + ב 3

08:15-10:30

04/04/19

חמישי

ג 1 שירי

08:15-10:30

כניסה למערכת