כיתות רוקדות

הורים נכבדים,

 ברצוננו להודיעכם כי בית הספר בחר להשתתף בתוכנית ׳כיתות רוקדות׳.
כפי שניתן לראות בסרטים Ballroom Hot Mad , Lead the Take , כיתות רוקדות היא תוכנית שהחלה בבית ספר אחד בניו יורק בזכות מר פייר דוליין, רקדן ואלוף עולם בריקודים סלוניים. הריקוד היה משמעותי ביותר עבור פייר כילד, הוא הגיע להישגים מרשימים ביותר והרגיש שהמתנה החשובה ביותר שיוכל להעניק לילדי העיר ניו יורק היא ללמד ריקודים סלוניים בבתי הספר הציבוריים.

במהלך שנה״ל 2015-2014 השתתפו בתוכנית קרוב ל-50,000 תלמידי כיתות ד-ה׳ וז'-ח׳
ביותר מ-500 בתי ספר ב-29 שלוחות ברחבי העולם.

המטרה של התוכנית היא לסייע לילדים לטפח ולפתח כישורי חיים חיוניים באמצעות לימוד והתנסות בריקוד חברתי.

הילדים ילמדו מבחר מייצג של ריקודים סלוניים בסביבת למידה אשר מקדמת ערכים של כבוד, עבודת צוות, תחושת ביטחון ונימוס. בשיעור התלמידים יהיו ״ליידיז וג׳נטלמינים״, הם יחוו אלגנטיות, שמחה ותחושת הישג. יחד עם המורה והחברים לכיתה הילדים ילמדו לרקוד מרנגה, פוקסטרוט, רומבה, טנגו, סווינג וואלס.

התוכנית ׳כיתות רוקדות׳ היא חלק מיום הלימודים ותהווה חווית לימוד אקדמית מעשירה, חברתית ותרבותית. התלמידים ילמדו בקבוצה וירקדו אחד עם השני. השיעורים יתקיימו פעמיים בשבוע במהלך 10 שבועות, בשיתוף עם מחנכ/ת הכיתה ובהנחיית מורה אומנותי מטעם התוכנית. אנחנו מאמינים כי כל התלמידים יכולים ללמוד את הריקודים ומצפים מכולם לקחת חלק בתוכנית.

בשיעור ה-20 נערוך נשף סיום חגיגי בבית הספר בו התלמידים יתלבשו באלגנטיות ויציגו בפני ההורים את הריקודים שלמדו. אתם תוזמנו לצפות בתלמידים מציגים את הריקודים ומספרים על המסע שעברו. אם את/ה מכיר/ה את אחד הריקודים אנחנו רוצים לעודד אותך לרקוד עם הילד/ה שלך בבית. באמצעות הריקוד יוכלו התלמידים ללמוד ערכים של כבוד, שיתוף פעולה, נימוס, הערכה עצמית, וכמובן ילמדו לרקוד.

                                                                  

                                                                          בברכה,

צוות כיתות רוקדות ישראל

 במקום בו נגמרות המילים…

 

 

כניסה למערכת